priestory pre tvory

Vegepiknik 2017

TOHTOROČNÝ VEGEPIKNIK BUDE SÚČASŤOU AKCIE Živá ulica Sládkovičova - zahájenie Európskeho týždňa mobility. TAKŽE Z HIDEPARKU SA PRESÚVAME DO MESTA, ABY SME PODPORILI EURÓPSKY TÝŽDEŇ MOBILITY.TEŠÍME SA NA VAŠE I NAŠE VEGEDOBROTY A ĎALŠí PESTRÝ-PREPESTRÝ PROGRAM.

Ulica patrí ľuďoma v tento deň máme možnosť to dokázať, tým že si zapiknikujeme ;)

Posledná akcia tejto letnej sezóny, ktorú sme si pre Vás pripravili, je vege piknik. Oslava zeleniny, ovocia, strukovína a všetkého možného vegetariánskeho.
Čakať na Vás budú stoly, ktoré zaplníme spoločne. Pochávaliť sa môžete svojou úrodou a tým čo vege z nej viete ukuchtiť. Nezabudnite si k tomu aj receptíky i keď by boli len založené na postupe: čo mi chladnička dala.

Očakávame Vás a tešíme sa na rozhovory o tých najchutnejších rajčiakoch, štiplavých čili papričkach, najuniverzálnejších cuketách, o zaváraní v kropajách potu, o slivkovej úrode, o hrachovej smršti a strukovinovej pomste a mnoho iného.

S vege piknikom prinesieme aj koncert N3O & NiečoDobré.

P.S. nezabudnite si úsmev na perách, pokoj v duši a dobrý apetít pre pôžitky duše i tela. Jedlo, ktoré ste ukuchtili aj spolu s receptom :)

Vidíme sa ;) Tešíme sa :)

 

FB udalosť